Administrație:
Doamna Violeta Gonțea realeasă în funcția de primar în comuna Drajna -- "În cursa electorală pentru fotoliul de primar al comunei ..." -- 06 Iunie 2016
HOTĂRÂRE privind alegerea viceprimarului comunei Drajna -- "Nr. 84/ 28.11.2014 - Consiliul local al Comunei Drajna" -- 28 Noiembrie 2014
HOTĂRÂRE privind aprobarea prețului apei potabile distribuită locuitorilor ... -- "Nr. 6/ 30.1.2015 - Consiliul local al Comunei Drajna" -- 30 Ianuarie 2015
Un nou pod în comuna Drajna, între Vălenii de Munte și Drajna, pe DJ 102B -- "Legătura între Vălenii de Munte și Drajna se realizează pe ..." -- 06 Martie 2017
DeschisInformat PrimărieÎnchis

#5 Gard distrus în cadrul acțiunii de dezăpezire

Categorie: Alte aspecte
Adresă: 107196, România
Scris de: Bordea Dan
Accesat: 1039
Status: Închis

Descriere

Ma numesc Dan Bordea si am o casa de vacanta in Comuna Drajna de Sus, sat Faget, strada Unirii 16 In momentul cand s-a realizat actiunea de dezapezire pe Strada Plopilor, utilajele care au efectuat actiunea au distrus o parte din gardul din spatele casei. Mentionez ca acest gard este facut din plasa fixata pe stalpi de beton. Plasa a fost distrusa, stalpii scosi din paman. De asemenea a fost dizlocat unul din stalpii metalici ai portii

Comentariu scris cu 3 ani în urmă de Bordea Dan Buna ziua Dupa ultimul meu mesaj, am primit in data de 24.02.2014 o comunicare de la dvs prin care am fost anuntat ca lucrarile se vor face dupa terminarea perioadei noroaielor pentru ca lucrarea sa ramana in bune conditii. Deoarece suntem in a treia decada a lunii martie, vremea s-a ameliorat, vegetatia incepe, lipsa gardului duce la posibilitatea intrarii unor animale, va rog sa progrmati lucrarea de remediere. Pentru orice informatie va rog sa nu ezitati sa ma contactati prin mail sau telefon (0740104505). Va multumesc. Cu deosebita stima, Dan Bordea
Comentariu scris cu 3 ani în urmă de Bordea Dan Buna ziua. Dna Primar a avut amabilitatea sa ma contacteze si a precizat ca distrugerea se va repara dupa topirea zapezilor. In week-end am fost si eu in Drajna si am vazut ca sunt 4 stalpi rupti si plasa distrusa. As dori sa stiu cand va fi programata lucrarea.Cu deosebita stima,Dan Bordea
Comentariu scris cu 3 ani în urmă de Bordea Dan Multumesc si va felicit pentru promptitudine si profesionalism.
Comentariu scris cu 3 ani în urmă de Editor Bună ziua, am identificat zona, au fost făcute fotografii și va fi trimisă sesizare la Primărie. Cu respect, echipa drajna.ro
Comentariu scris cu 3 ani în urmă de Editor Bună ziua, astăzi un reprezentant al primăriei Drajna a fost la zona afectată pentru constatare. Au datele dvs. de contact și veți primi un răspuns oficial. Cu stimă
Doar utilizatorii înregistrați pot scrie comentarii.
Vă rugăm să vă logați sau înregistrați pe site pentru a posta comentarii.

Puteți posta fără înregistrare pe site cu USER: invitat ; PAROLĂ: alerta, dar nu veți primi mesaje cu starea sesizării adăugate.
Doar utilizatorii înregistrați pot vota.
Vă rugăm să vă logați sau înregistrați pe site pentru a posta comentarii.

Puteți posta fără înregistrare pe site cu USER: invitat ; PAROLĂ: alerta, dar nu veți primi mesaje cu starea sesizării adăugate.
Înfrumusețează Comuna Drajna - Raportează, votează și urmărește problema scrisă.

Voturi pentru susținere

74

  • Prev
  • Legături utile
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top